Nauka Jezyka Hiszpanskiego Online

HISZPAŃSKI: elector.pl - Aplikacja do nauki słówek języka hiszpańskiego na Telefon Komórkowy


Wydawca Crib.pl we współpracy z Elector.pl wydał nową aplikację do nauki słownictwa języka hiszpańskiego. Aplikacjia jest aktualnie dostępna w wesji na telefony komórkowe z systemem Android 2.2+ (oraz nowsze)

HISZPANSKI:elector.pl bo tak nazywa się aplikacja, posiada prosty i przejrzysty interfejs połaczony z dużą liczbą różnych trybów nauki słówek. Możemy uczyć się słówek korzystając z następujących metod: Odpytywanie, Lista Słówek, Prezentacja, Mówienie, Odpytywanie, Wybieranie, Kratoniki.

Aplikacja posiada bogaty zasób słownictwa, podzielonego tematycznie na wiele kategorii. Możesz uczyć się ponad 16 500 słówek w rożnych kontekstach, z pełnymi tłumaczeniami na język polski. Słówka są zgrupowane w ponad 230 zestawów tematycznych takich jak: Ciało Człowieka, Fauna i Flora, Pogoda, Liczby, Fizyka, Angielski dla Inżynierów, W domu, etc.

Do aplikacji dołączony jest całkowicie darmowy słównik obrazkowy obejmujący bazę 16,5tys słówek.
Kategorie i tematy słówek można przeglądać sortując je poziomami tak aby odpowiednio dopasować je do własnego poziomu znajomości słównictwa. Dostępne poziomy to typowe oznaczenia: A1, A2, B2, B2, C1, C2.

Aplikacjia wyposażona jest w system rozpoznawania mowy Speech-to-Text, który umożliwia porównanie naszej wymowy z poprawną wymową za pomocą trybu nauki Mówienie. Do większości spośród dostępnych słówek dołączone są obrazki, które mają na celu ułatwić zapamiętywanie i kojarzenie zwrotów.

Multimedialne słówka mają zaimplementowaną również poprawną wymowę. Aktualnie w celu kożystania z wymowy należy podczas pierwszego uruchomienia zainstalować darmowe rozszerzenie Google'a Pico Text-To-Speech. Wymagane rozszerzenie powinno zostać wskazane automatycznie podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Aplikacjia umożliwia przeglądanie dodanych przez siebie na stronie elector.pl zadań, które mogą rozwiązać inni użytkownicy. Pozwala na dzielenie się słówkami ze znajomymi. Przeglądanie historii i statystyk kursu. W aplikacji istnieje możliwość oznaczania słówek jako słówka do przypomnienia, a następnie ich przeglądania w odpowiedniej zakładce.

Po włączeniu w ustawieniach na koncie w portalu elector.pl "śledzenia zapomnianych słówek" system będzie automatycznie śledził nasze błędy dodawał słówka z odpowiednią wagą do listy zapomnianych. Lista tych zapomnianych słówek jest dostępna z poziomu aplikacji jak również powoduje zwielokratnianie częstotliwości wystąpień słówek, które szczególnie trudno jest nam zapamiętać.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play pod poniższym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.electorhiszpanski

Dostępna jest również aplikacja w wersji: English->Spanish
(szczególnie polecana osobą, które umią już angielski, a hiszpańskiego uczą się jako ich drugiego języka)
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.electorspanish

Wkuwaj słówka z hiszpańskiego za darmo i skutecznie

Streszczenia lektur szkolnych

Stwórz swój odpytywacz słówek

Najnowsze tematy na Forum


Imię i Nazwisko:Kontakt:
Asia Bieniusabieniek86@o2.pl
GG:4834462
Tele:600-218-724
Treść Ogłoszenia
Hola Chikos y Chikas! Jestem studentk III roku filologii hiszpaskiej na UWr i od 7 lat ucz si jzyka hiszpaskiego. Zdawaam matur rozszerzon...
Miasto:Wrocaw
Województwo:dolnoslaskie
Cena:25/30z
DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE

KOREPETYCJE HISZPAŃSKI


Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej


Nawigacja